4
Paź

Spotkanie u neuropsychologa

   Posted by: Piotr   in Uncategorized

 

Wczoraj byliśmy na spotkaniu z naszą panią doktor Teresą neuropsycholog na wizycie kontrolnej, a kilka dni wcześniej z panią Bernadetką na neurostymulacji.
Ustaliliśmy z panią Teresą, że Kubuś już nie wymaga takiej żmudnej terapii. Teraz wystarczą tylko wizyty kontrolne.
Pani psycholog ujęła to tak:
Kubuś na dzień dzisiejszy jest wyprowadzony neuropsychologicznie i nie wymaga stałej terapii. Wy sami rodzice zrobiliście wobec niego wielki krok w jego rozwoju, inaczej można to ująć, że dokonaliście skoku kosmicznego. W zupełności wystarczy ze mną spotkać się dwa lub raz do roku na kontrolę a do pani Bernatki wystarczy przyjechać raz w miesiącu.”

Stała i regularna terapia w Ośrodku Psychologicznym ITEM w Żywcu trwała od kwietnia 2011 do teraz, tj. prawie 5 lat. Pani Teresa ze swoją fachowością i wiedzą, profesjonalnie podeszła do problemów Kubusia i nauczyła nas wielu metod pracy z naszym dzieckiem.
Można ująć, że na koniec wizyty to podziękowaliśmy pani Teresie za pomoc w terapii naszego syna i wyprowadzenie jego problemów neurologicznych na prostą drogę.
Duże słowa podziękowania dla pani Bernadetki!

Dziękujemy bardzo i pozdrawiamy panią Teresę.

This entry was posted on niedziela, Październik 4th, 2015 at 20:10 and is filed under Uncategorized. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a reply

Name (*)
Mail (will not be published) (*)
URI
Comment